Toptan sarımsak

Toptan sarımsak

Toptan Sarımsak

Toptan sarımsak siparişi vererek en uygun fiyatlarla Taşköprü sarımsağı satın alabileceğiniz sitemizden kargoyla siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Türkiye’nin her iline toptan sarımsak satışı yapan firmamız, pazar yerleri, marketler ve serbest satıcılar için en kaliteli ürünleri üreticiden tüketiciye ulaştırmanız için bir temel oluşturdu. Tamamen doğal bir şekilde üretilen sarımsaklar, hasat sonrası toplandıktan sonra 8-9 aylık bir dayanıklılık gösterdiğinden stoklu olarak toptan alıp satışınızı kolaylaştırıyor.

Ülkemizin coğrafi işaretli doğal ürünlerinden olan Kastamonu sarımsağı, özenli bir kargolama sistemiyle adresinize teslim ediliyor. Gıda işletmeleri ve restoran gibi yiyecek içecek üreticilerine de ilk elden sahip olma imkanı sağlayan sarımsaklarla yılın her döneminde tazeliğini koruyan şifa kaynağına kavuşabilirsiniz.

Toptan sarımsak satışı konusunda size özel tekliflerimiz ve fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz. Soyulmuş, baş ya da kök şeklinde satışı gerçekleşen sarımsak siparişleriniz için teklif alabilirsiniz. Özel paketleme ve sevkiyat süreciyle Türkiye’nin her yerine gönderilen sarımsaklar için bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Sarımsak Fiyatları

Toptan sarımsak fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunan firmamızdan sipariş vereceğiniz ürün miktarı arttıkça birim fiyat inmektedir. Bu yüzden hem ekonomik olarak hem de tazelik açısından memnun kalacağınız bir fiyat-kalite performansına sahibiz. Düzenli olarak sipariş vererek satın alacağınız çoklu taleplerinizde size özel avantajlı tekliflerle hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Her mevsim en taze ürünleri üreticiden tüketiciye sunuyoruz.

Köy Sarımsağı

Dünyanın en kaliteli sarımsak çeşidi olan Taşköprü sarımsağının hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim almak istediğinizde farklı kilolarda temin etmeniz mümkün olmaktadır. Soyulmuş sarımsak çeşitlerimizle daha kolay bir kullanım elde etmeniz mümkün olurken, örgü sarımsakları ise aylarca saklayabilirsiniz.

Kuru ortamda ortalama 1 yıl dayanıklı olan sarımsaklar, yemeklerinizde, şifa amaçlı çiğ tüketimde ve özel içeceklerin üretilmesinde kullanılabilir. Özel paketler halinde satışa sunulan toptan sarımsak siparişlerinizi online olarak vererek, kargoyla adresinizde teslim alabilirsiniz. Köy sarımsağı olarak bilinen ve çok sayıda kişinin ithal sarımsakla karıştırdığı has Taşköprü sarımsağını üreticisinden almak isteyen müşterilerimiz için özel paket ve kg seçenekleriyle satış sağlıyoruz.

Saplı, sapsız, dökme, file ve soyulmuş halde paketlenen sarımsaklar hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.