HAKKIMIZDA

Türkiye ‘nin en kaliteli sarımsaklarının yetiştiği Kastamonu Taşköprü sarımsağı üretimini dededen toruna yapan bir firma olarak yerel pazarı ulusal pazara taşıdık.


Online alışverişle tüm Türkiye’ye gönderilen sarımsak çeşitleri, hem bütçeniz hem de sağlığınız için en iyi şekilde tüketiminize sunuluyor.


Sarımsak yetiştiriciliği ve tarımı konusunda yılların güvenini kaliteli ürünlerle ortaya çıkarak esarimsak.com, şimdi bu kaliteyi tek tıkla kapınıza getiriyor.


Endüstriyel gıda firmaları, restoranlar, evler ve cafeler için en taze ve kaliteli sarımsağa sahip olmak artık çok kolay!


Hakiki Kastamonu sarımsağı bulma konusunda şüphe ediyorsanız, firmamızla tanışarak bu lezzeti deneyimleyebilirsiniz.

Hem doğal üretimin dengesini sağlayan hem de teknolojik imkanları birleştirerek tüketiciye ilk elden sarımsak satışı gerçekleştiren firmamız, soyulmuş sarımsak, tohum sarımsak ve hakiki Kastamonu Taşköprü sarımsağı konusunda en güvenilir firmalar arasındadır.

 

Yemeklik ve ilaç olarak kullanılan sarımsak, dişlerden üriner sistem rahatsızlıklarına, solunum yollarından diyabete kadar birçok sağlık sorununda da yardımcıdır. Bitkisel tedavi uygulamalarının gerçekleşmesini sağlayan sarımsak, özel gübreleme teknikleri ve yetiştirme şartlarıyla firmamız tarafından özenle üretilmektedir.

Misyonumuz

Tüketiciye ilk elden gerçek Kastamonu Taşköprü sarımsağı sunmak üzere oluşturduğumuz internet sitemizde, yerel pazarı ulusal pazara online olarak taşımayı hedefledik. Türkiye’nin neresinden sipariş verilirse verilsin, gerçek Kastamonu sarımsağının lezzetini herkese ulaştırmak için online marketimizle tüketicilerle buluştuk. En temel amacımız, gerçek sarımsak lezzetinin şifalı etkisini tüm ülkemize ilk elden sunmaktır.

Vizyonumuz

Geniş bir perspektifle ele aldığımız sarımsak üretiminde Türkiye’de olduğu kadar dünyada da önemli bir konuma sahip olan Kastamonu’yu uluslararası vizyona sahip hale getirmek en büyük amacımızdır. Ulusal online satış sonrası uluslararası sarımsak satışı konusunda da müşterilerimize yardımcı olmak, bu şifalı lezzeti tüm dünyayla tanıştırmak en büyük hedefimizdir.

Taşköprü Sarımsağı

Kokusu keskin ve tadı özel bir acılık içeren Taşköprü sarımsağı, diğer sarımsaklardan daha acıdır. Şifalı özelliğini de bu acılıktan alan sarımsak çeşidinin üretiminde azotsuz gübre kullanılır ve tamamen organik bir üretimle yetiştirilir. Coğrafi işarete sahip olan Taşköprü sarımsağının üretiminde hassasiyetle doğallık öne çıkarıldığından, sürdürülebilir ve izlenebilir tarım teknikleri kullanılmaktadır.

Mutlu Müşteriler